זרים מתוקים

זר מתוק

אם חשבתם שזר זה פרחים, מתברר שהם יכולים להיות גם מתוקים!

לא תמיד צריך להפתיע עם זר פרחים, מתנות, מה דעתכם למשל על זרים מתוקים? אלו המלאים במתוק המתוק הזה, ותמיד נוגעים אל המקום הכי פנימי שבלב. זרים מתוקים מתקבלים באהבה אצל כל אחד. לא משנה הגיל, לא משנה הסיבה, גם לא משנה מי נותן ומי מקבל – ברגע שיש זרים מתוקים הכל מתקבל באהבה!

זרים מתוקים – לא מה שחשבתם

באלוף המתנות מומחים למתנות. הם יודעים שכל מי שרוצה לתת למישהו אחר, חושב הרבה לפני שהוא מחליט מה ואיך לעשות זאת. לא קל למצוא את הדבר הנכון שידבר אל הלב של מקבל המתנה, לא תמיד יודעים מה באמת ישמח אותו ומה מתאים באותה סיטואציה.
חשבנו על הכל, והחלטנו כי זרים מתוקים הם פתרון נפלא. הם מתאימים לכל ארוע, ולכל סיטואציה. תמיד יהנו לקבל אותם, ותמיד יאהבו את הרעיון.

מסיבה? בת מצוה? הולדת בן או בת? יום נישואין? יום הולדת? תחילת שנה או עבודה חדשה? תוכלו להמשיך את הסיבות מכאן ועד הודעה חדשה, לכל אלו ועוד להרבה מקרים אחרים יתאים זרים במתנה. כמה טוב וקל שמישהו דואג לזה, ומוריד מאתנו את העול.

זרים מתוקים – טעים לקבל

זרים מתוקים עשויים בדרך כלל משוקולד עם מבחר השוקולדים המעולים בעולם. אפשר לעצב אותם במגוון של צורות וטעמים, כל אחד על פי טעם המקבל ועל פי הנותן את הזר. מקובל לשלב את השוקולדים בתוך כלים שונים, ולמלא אותם בצורה מעוצבת. זה יכול להיות סלסלה חמודה, או מארז מיוחד.
צבע השוקולד והסרטים הנלווים תמיד יילקחו בחשבון. כדי ליצור הרמוניה מושלמת בתוך הזר המסוגנן.

אם חשוב לכם לשלב גם מתנה אמיתית בתוך זרים מתוקים, כך תשדרגו את השי עוד יותר ברמה אחת מעל. אולי בקבוק יין יתאים לכם, אולי מוצר מסוים שישתלב בתוך הזר, הכל אפשרי והכל פתוח, כי במתנות אף פעם לא נאמרה המילה האחרונה בתחום.

אצלנו באלוף המתנות תמצאו מבחר ענק, בסטייל ייחודי. אתם מוזמנים לבוא לראות ולהנות מן הטעם!